www.emetalowy.pl jest e-sklepem, w którym nabędziesz akcesoria czy osprzęt wymagany do prac w domowym warsztacie, ogrodzie oraz lesie firmy Amex Starfix.

Wiertła, dłuta, zamocowania, wkręty, łączniki, kotwy STARFIX AMEX, które wyszukasz w naszym asortymencie są doskonałej jakości. Używane do wszystkich powszechnie stosowanych podłoży budowlanych , będą dobrze służyć Ci przez nie jeden sezon. 

Dzięki zakupom online, produkt, którego potrzebujesz, zakupisz w kilka minut z każdego miejsca, a my zadbamy o to, żeby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. Kołek KAXDN, wielofunkcyjne wiertło SUP, wkręt samowiercący do blach WSW  i wiele innych produktów Amex Starfix czeka na Ciebie w naszym sklepie.


Jesteśmy także producentem choinek sztucznych: www.choinkionline.pl oraz Autoryzowanym Dealerem Stihl w Koziegłowach (woj. śląskie) i Tarnowskich Górach z ofertą produktów STIHL w sklepie internetowym www.dom-ogrod-las.pl

Życzymy udanych zakupów.
 
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji o cookies i polityce prywatności tutaj

Zamknij